April 19, 2019

Hepinize merhaba! Uzun zamandır yazı yazmadığım bloğumuzdan sıkıldıysanız bizi Facebook.com/yaratimakademisi olarak takip edebilirsiniz. Instagram hesabımıza da davetlisiniz. Görüşmek üzere!

August 27, 2018

Kusursuz bir hedef sanrısı olarak 

Sonsuza Kadar Tatil Hayâli

Çoğumuz için tatil bitti. Tatili bitenler boğazlarında birer düğümle, tabiri caizse “kös kös” normal hayatlarına döndüler ve hep bir ağızdan dediler ki “keşke hayat hep tatil olsa”. Peki ya bu dilek bir anda gerçekleşiverse ne olurdu acaba? Bu tatillerin büyük keyfini ömür boyu sürdürebilir miydik? Hayatlarımız gerçekten de hiç bitmeyen birer bayrama dönüşür müydü? Haydi gelin, bu soruların yanıtlarını hep birlikte arayalım…

Tatiller tabi ki sevilir. Tatil yapmayı...

August 13, 2018


Herkese merhaba!

Sürekli iletişim kanalı olarak Facebook sayfamızı kullandıkça burayı biraz susuz bıraktığımı fark ettim ve aslında Facebook sayfamızda yayınlayacağım yazıyı sizinle burada paylaşmaya karar verdim. Bu arada lütfen siz de bizi www.facebook.com/yaratimakademisi sayfamızdan takip etmeyi unutmayın.

Pazarda iyi domates seçebilen herkesin uygulayabileceği teknik: İyisini al, kötüsü tezgâhta kalsın.

Diyelim ki size mutlaka domates lâzım ve pazardaki domates tezgâhı da çürük, içi geçmiş domateslerle dolu.

Acaba "a...

April 4, 2018

Herkese merhaba!

Her renkten duyguyu, heyecanı ve bunlara eşlik eden yoğunluğu yaşadığım son iki aydan sonra yaratimakademisi.com’a bir güncelleme borcum var.

Ocak ayında eşimin annesinin geçirdiği rahatsızlık nedeniyle gündemimiz sarsılsa da Şubat’la Mart arasında köprü kuran 12 gün boyunca Kauai (Hawaii) ve San Francisco’da harika günler geçirdim. Hawaii’de ne işim mi vardı? Aykut ve Esra Banguoğlu Oğut’un Yaşam Koçluğu Sertifika Programı’nın mezuniyet törenindeydik!

Aylar önce bir şaka olarak başlayan bu plan, öylesine güç...

February 6, 2018

Piyango, loto, bahis, kumar, vurgun, köşeyi dönmek, miras...

Kendi yağınızda zar zor kavrulduğunuzu düşündüğünüz bu noktada, "zengin olma" ihtimalinizi düşününce aklınıza bu kelimelerden biri ya da birkaçı geliyor mu?

Biraz zorlayın... Başka ihtimaller ya da açılımlar var mı?

Durun tahmin edeyim:

Uğraşıp didinmek, çok çalışmak, yükselmek, daha çok çalışmak, terfi etmek...

Peki, çevrenizde ya da medyada gördüğünüz o çok zengin insanlar hakkında aşağıdakilerden bir ya da birkaçını düşünüyor musunuz?

Medya balonu, hak etmiyor, baba...

January 4, 2018

Merhaba, ben Fikret...

Bugün benim doğum günüm ve www.yaratimakademisi.com'un da benimle aynı günde doğması nedeniyle çok ama çok heyecanlıyım. Şükran doluyum...

Şu anda tabi ki sitede çokça eksik var. Siz fark etmeden söyleyeyim:

- Henüz sosyal medya hesaplarımız açılmadığı için sitedeki ilgili butonlar çalışmıyor

- Birlikte Çalışalım başlığı altındaki maddelere tıklanınca henüz bir şey açılmıyor.

Artık yol aldık. Çok kısa bir zaman sonra hem eksiklerimizi gidereceğiz hem de Yaratım Akademisi'nin en önemli parçaları olan video...

Please reload

  • Facebook - Grey Circle

Copyright 2017 – 2019 / Yaratım Akademisi, Ceviz Yayıncılık, Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. tescilli markasıdır. Tüm hakları saklıdır. | bilgi@yaratimakademisi.com