Zengin olmak hayal mi?


Piyango, loto, bahis, kumar, vurgun, köşeyi dönmek, miras...

Kendi yağınızda zar zor kavrulduğunuzu düşündüğünüz bu noktada, "zengin olma" ihtimalinizi düşününce aklınıza bu kelimelerden biri ya da birkaçı geliyor mu?

Biraz zorlayın... Başka ihtimaller ya da açılımlar var mı?

Durun tahmin edeyim:

Uğraşıp didinmek, çok çalışmak, yükselmek, daha çok çalışmak, terfi etmek...

Peki, çevrenizde ya da medyada gördüğünüz o çok zengin insanlar hakkında aşağıdakilerden bir ya da birkaçını düşünüyor musunuz?

Medya balonu, hak etmiyor, baba parası yiyor, çalıp çırpmış, doğuştan şanslı, sağlam torpilli, aileden zengin, talih kuşu konmuş...

Nasıl mı bildim? Çünkü çoğumuz böyleyiz. Böyle düşünmeyi öğrenmişiz. Bize gösterilen örnekler de böyle, bize öğretilen doğrular ve yanlışlar da...

"Yok canım, ne ilgisi var; hiçbirini bilemedin" diyorsanız, teorik olarak şu anda bolluk ve bereket içinde hayatın keyfini çıkarıyor olmalısınız.

Yanıtlarınızı tahmin edemediğimi söylemenize rağmen değil zenginlik, kenara artıracak para bile bulamıyorsanız, kendinize çok büyük bir yalan söylüyorsunuz demektir.

Zenginlik bir düşünce biçimidir; para da her zaman gelir, bu düşünceyi bulur.

Bu cümlenin altındaki gerçekleri uzun uzun konuşacak vakti umuyorum ki çoğunuzla bulacağız. Şimdilik şu anahtarı cebinize koyun yeter: "Zenginlik bir hedef değil, bir sonuçtur."

Zenginliğe, zengine, bolluğa, berekete ve paraya dair düşünceleriniz değiştikçe hayatınız, hayatınız değiştikçe de para durumunuz iyileşmeye başlar. Bu pozitif momentumun doğal sonucu da tabi ki zenginlik olacaktır.

"Biz bu safsataları çok duyduk" diyenleriniz varsa, bu sizin özgür seçiminiz. Fakat bu yolun sonunun zenginlik olmayacağı da garantili. Hem de yüzde yüz.

Size sonucu garantili bir haberim daha var. Müthiş bir haber: Sağlam bir niyet ve kendi üzerinizde yapacağınız sıkı bir çalışmayla, koyacağınız hedef oranında daha fazla para kazandığınızı üç ila altı ay içinde kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Size son bir anahtar daha vererek bugünlük size veda edeyim: "Yaşadığınız her şey sizin aynadaki yansımanız. Düzeltmek için aynayı değil, kendinizi kurcalayın"

Bolluk ve bereket hikayenizi baştan yazmak için sizleri birebir seanslarıma davet ediyorum. Kendinizi sabote etmekten vazgeçmenin tam zamanı şimdi.

Zenginlik içinde bir hayat mümkün. Seçmeniz dileğiyle,

Teşekkürler ve biraz daha lütfen,

Sevgiler,

Fikret

Birebir çalışmalarımız hakkında bilgi ve rezervasyon için lütfen tıklayın

#yaratım #bereket #bolluk #zenginlik #para