Gecikmiş Güncelleme…


Yaratım Akademisi Kauai

Herkese merhaba!

Her renkten duyguyu, heyecanı ve bunlara eşlik eden yoğunluğu yaşadığım son iki aydan sonra yaratimakademisi.com’a bir güncelleme borcum var.

Ocak ayında eşimin annesinin geçirdiği rahatsızlık nedeniyle gündemimiz sarsılsa da Şubat’la Mart arasında köprü kuran 12 gün boyunca Kauai (Hawaii) ve San Francisco’da harika günler geçirdim. Hawaii’de ne işim mi vardı? Aykut ve Esra Banguoğlu Oğut’un Yaşam Koçluğu Sertifika Programı’nın mezuniyet törenindeydik!

Aylar önce bir şaka olarak başlayan bu plan, öylesine güçlü bir kolektif yaratıma dönüştü ki sonuçta kendimizi Kauai’de bulduk.

Koçluğu bir meslek olarak düşünüyorsanız lütfen hemen ayratown.com’u ziyaret edin ve Mayıs ayında başlayacak 2. Dönem eğitimine kaydınızı yapın.

Mezuniyetimle birlikte çok kısa zaman içinde ben de Ayratown.com’da Aykut ve Esra tarafından önerilen koçlar arasında yerimi alacağım.

Nisan ayı içinde Yaratım Akademisi altında hazırlayacağım videolarla tekrar birlikte olacağız. O zamana kadar idare etmek üzere sizinle Ayratown.com için hazırladığım küçük tanıtım videosunu paylaşmak istiyorum.

Görüşeceğiz! Teşekkürler ve biraz daha lütfen….